SAFARI INDIA OOKEANIS “BEST OF MALDIVES”

22.APRILL – 03.MAI

HIND: €3350.-

(Kuni 15.03 kehtib registreerujatele soodushind 3200.- €)

Sukeldumisreis.ee eesmärgiks on pakkuda üheskoos nii kvaliteetseid ja maailmaklassi kuuluvaid sukeldumisi kui ka pidevat meelelahutust ning mõnusat olemist selle juurde.

Päike, liiv ja meri, sajad asustamata saared, loendamatud laguunid, soe ookean ja elust kihavad korallaiad. Veealune liigirikkus, hea nähtavus ja sukeldumiskohtade arvukus on teinud Maldiividest ühe hinnatuima sihtkoha sukeldujate silmis üle terve planeedi.

“Best of Maldives” marsruudis on segunenud suured kalad (Hiid –Sarvikraid, Hallhaid, Ammhaid jne) koos maaliliste riffi sukeldumistega. “Mantade” kogunemiskohad ehk nö “puhastusjaamad” võimaldavad teil kogeda uskumatut lähedalt kontakti massiivsete Hiid-sarvikraidega . Need on näiteks sukeldumiskohad “Manta point”, “Dhonkalo thila” ja “Madivaru”.

cruise-2

Seevastu “Mayaa thila” näitab uskumatult kirevat riffi elu ning võibolla on parim sukeldumispaik Maldiividel üldse. Päevasel ajal koondab see 30m diameetriga korallsaar enda ümber lugematul hulgal hailiike (riffi haid, Hallhaid, Vasarhaid jne). Öösukeldumine antud kohas on kogemus omaette. Näha kõiki neid suuri kalu jahti pidamas – on tõeliselt “once in a lifetime” kogemus.

Sukeldumistel on väga suur tõenäosus kohtuda ka maailma suurima kala Vaalhaiga. Need sõbralikud ja uudishimulik hiiglased võivad kasvada kuni 14m pikkuseks ja toituvad peamiselt planktonist.

Maldiivid on saarestik India ookeanis. Saarestik koosneb 26-st atollist, mis moodustuvad 1190 väikesest korallsaarest, neist vaid umbes 200 on asustatud. Pealinn Male on ainuke linn Maldiividel. Linna pindala on kõigest 2 ruutkilomeetrit. Kogu riigi pindala on 90 000 ruutkilomeetrit, millest ainult 298 ruutkilomeetrit on maismaa. Saarestiku kõrgeimad paigad on vaid kuni 1,8 m merepinnast.

maldives-d-1

Maldiividel valitseb mõnus troopiline kliima. Õhutemperatuur on aastaringselt keskmiselt 28 kraadi, veetemperatuur umbes 26 kraadi. Parim aeg saari külastada on novembrist aprillini, sest siis valitseb kuivem, madala õhuniiskusega periood. Aprillist oktoobrini kestab vihmaperiood, siis on õhuniiskus tunduvalt kõrgem ning esineb tugevaid tuuli ja vihmahooge.

underwater-2

Reisikava:

22.aprill: Saab sukeldujate reisiseltskond kokku Tallinna lennujaamas kust lendame esialgu Istanbuli ja sealt juba otse Malediivide pealinna Male suunal. Meid lennutab TURKISH AIRLINES.

23.aprill: Veedame ühe öö Male lennujaama lähistel asuvas hotellis. Puhkame pikast lennureisist ja soovijatel võimalus koos giidiga Hulhumale saarega tutvuda. Hommikusöök majutuse hinnas

24.aprill– 01.mai: Elu ja sukeldumised kõigi mugavustega sukeldumislaevas “Sachika”. Sukeldume, snorgeldame, püüame kala, käime üksikutel saartel, külastame kohaliku rahva saarekodusid ja veedame mõnusad õhtud India ookeani avarustes.

01.-02.mai: Pakime sukeldumisvarustuse kokku ja kihutame kaatritega saarele. Majutus väga heal tasemel Maldiivide paradiisisaarel koos Full Board paketiga turgutab väsinud allveesportlasi enne kojulendu. Hiline Check out 02.05.

02.mai: Mööda merd  lennujaama ja alustame tagasilendu koju marsruudil Male-Istanbul-Tallinn. Lennuk maandub Tallinnas 03.mai kell 11.45.

maldives-900-1

02. mai hilisõhtul  alustame tagasilendu kodupoole samal marsruudil mis tulles:

Male – Istanbul 23:35 – 06:20

Istanbul – Tallinn 09:40– 12:05

maldives-febr-3

Safaripakett 3350.- € :

(Kuni 15.03 kehtib registreerujatele soodushind 3200.- €)

  • Registreerumisel: 800.- €
  • Enne 15.03: 1200.- €
  • Enne 15.04: 1200.- €

Lend: Tallinn – Istanbul – Male ning Male – Istanbul  – Tallinn

Kõik kohapealsed transfeerid

1 öö majutust saabudes Hulhumale rannahotellis

1 öö majutust paradiisisaarel

Safarilaev: M/Y SACHIKA

Majutamine kahestes kajutites (7 ööd), kõigis duss ja wc. (Paaridele luskuslikud sviidid)

Kõik söögikorrad, suupisted, vesi, kohv ja tee

Sukeldumised 3 korda päevas

Balloon ja raskusvöö

Eesti keelse reisijuhi teenus

NB: Reisisumma on võimalik tasuda mitmes osas!

Meie reisikorraldaja on Wris Reisibüroo AS.

Registreerumine: Kui otsus kindel, siis registreeri ennast varakult: info@sukeldumisreis.ee

Registreerimisel palun näita ära: osalejate nimed, isikukood ja sukeldmistase.

Lisainformatsiooni ja nõu saab küsida e-maililt: info@sukeldumisreis.ee, info@barrakuuda.ee või helistades telefonil 56 97 88 10

Video

Kontakt