SUKELDUMISREIS “EGIPTUS HURGHADA”

15. – 22. NOVEMBER

DELFIINID– KILPKONNAD – VÄRVILISED KORALLID

Igapäevaste väljasõitudega sukeldumisreis, mis mõeldud igas vanuses ja tasemel sukeldujale või niisama puhkajale.
Hurghada on juba pikka aega olnud üks sukeldujate ja meresõprade lemmikuid, sest sealne meri on soe, läbipaistev ja kihab elust millele vastu saavad vaid vähesed kohad maailmas

SUKELDUMISREISI KIRJELDUS:

Elame hotellis ja sukeldumas käime päevaste väljasõitude käigus. Reisi jooksul on võimalik lõpetada ka oma OWD meretunnid, jätkata AOWD kursusega või nautida Punase mere läbipaistvat vett snorgeldades.

Hurghada läheduses asuvad sukeldumiskohad pakuvad nii värvilisi kalu kui ilusaid korallriffe, kus tunneb ennast hästi igal tasemel sukelduja. Reisi veab Barrakuuda sukeldumisklubi instruktor, kes korraldab maapealse kui veealuse elu nii, et iga reisiline saaks oma puhkust täiel rinnal nautida.

Selle nädala kohustused on järgmised:

Sukeldumine soojas ja sinises vees, magamine, puhkamine, söömine, lobisemine, nautimine, päevitamine, pikutamine. Kui see sulle sobib, siis tule ka!

HOTELL:

MIRAGE BAY RESORT & AQUAPARK  4* ALL INCLUSIVE/KÕIK HINNAS  https://www.mirage-bay.com/

Pakett sisaldab bungalow või kahekohalises toas, kõik hinnas tüüpi majutust.

reef-home3

LENNUINFO JA VIISA:

MYX585 Tallinn – Hurghada 6:15 – 11:25

MYX586 Hurghada – Tallinn 12:25 – 17:55

Egiptuse 30-päevane turistiviisa on tasuline viisamark, mis kleebitakse teie passi. Viisa peab ostma kõigile passiomanikele, ka imikutele. Viisa hind sisaldub kõikides meie poolt pakutavates pakettides.

NB: Lennuaeg on esialgne ja võib muutuda. Palun täpsustage lennuaeg 24 h enne väljalendu!

napoleon-home2

REISIDOKUMENDI EHK PASSI KEHTIVUSE TINGIMUSED:

Reisidokumendiks peab kõigil kodanikel olema PASS (ainult ID kaardiga reisida ei saa). Pass peab kehtima vähemalt 6 kuud peale reisi lõppu. Vene ja halli passiga reisijatel peab lisaks passile kaasas olema ka ID (elamisloakaart) kehtivusega 6 kuud. Passis peab olema vähemalt üks vaba lehekülg viisa jaoks.

hurghada-snorkel

SUKELDUMISREISI PAKETID:

Sukelduja pakett, Hind: 910 €

Pakett sisaldab bungalow või kahekohalises toas, kõik hinnas tüüpi majutust. 10 sukeldumist koos lõunasöökide ja karastusjookidega laevas, loengut turvalise sukeldumise põhitõdedest ja sukeldumisvarustuse hoolduse vajalikusest, eesti– ja venekeelse reisijuht/instruktori teenust

Snorgeldaja pakett, Hind: 850 €

Pakett sisaldab bungalow või kahekohalises toas, kõik hinnas tüüpi majutust. 5 päeva merel snorkeldamist koos varustuse rendiga (mask, toru, lestad) ning lõunasöökide ja karastusjookidega laevas, Eesti – ja Venekeelse reisijuhi/instruktori teenust.

Päevitaja pakett, Hind: 700 €

Pakett sisaldab bungalow või kahekohalises toas, kõik hinnas tüüpi majutust. Ühte päeva merel päevitades ja snorkeldades koos varustuse rendiga (mask, toru, lestad) ning lõunasöögi – ja karastusjookidega laevas, Eesti – ja Venekeelse reisijuhi/instruktori teenust.

Lisatasu eest:

OWD meretunnid 150€

AOWD kursus 200€

Sukeldumisvarustuse rent 85€ /1nädal (koos sukeldumiskompuutriga)

Sukeldumiskompuutri rent 25€/1nädal

Nitroxi kursus 90.- €                                                                    

Proovisukeldumine 40.- €

Lisasukeldumine (öösukeldumine, Salem Express või Thistlegorm) 25.00 – 80.00 €

daedalus-reef-home4

Kõik paketid sisaldavad:

Novatours tsarterlend:

15.NOV: Tallinn – Hurghada väljalend kell 06:15 ja maandume orienteeruvalt 11:25

22.NOV: Hurghada – Tallinn väljalend 12:25 ja maandume orienteeruvalt kell 17:55

Kõik kohapealsed transfeerid

MIRAGE BAY RESORT & AQUAPARK  4*

Kõik hinnas majutus kahekohalises toas hotellis

Egiptuse viisa

Pagasimäär 20kg äraantavat pagasit + 5kg käsipagasit

Lisadena: 

Varustuse kaasalaenutamine: info@barrakuuda.ee või info@sukeldumisreis.ee

Soovijatele barokambri kindlustus 10.00 €

RegistreerumineKui otsus kindel, siis registreeri ennast varakult: info@sukeldumisreis.ee

Registreerimisel palun näita ära: osalejate nimed, isikukood ja sukeldmistase.

Lisainformatsiooni ja nõu saab küsida e-maililt: info@sukeldumisreis.ee, info@barrakuuda.ee või helistades telefonil 56 97 88 10

NB: Meie reisikorraldaja on Novatours OÜ!

MAKSE TINGIMUSED:

Selle reisi eest on võimalik tasuda kolmes osas. Kui reisini on jäänud rohkem kui 90 kalendripäeva, siis peale broneeringu vormistamist 3 tööpäeva jooksul, tuleb tasuda esimene osamakse (ettemaks) 30% paketi maksumusest.

Teine osamakse, samuti 30% paketi maksumusest, tuleb tasuda kui reisini on jäänud 90 kalendripäeva ja kolmas osamakse, 40% paketi maksumusest kui reisini on jäänud vaid 45 kalendripäeva.

Kui broneeringu vormistamisel on reisini jäänud 90 – 30 kalendripäeva, siis reisi eest saab tasuda kahes osas. Esimene osamakse 60% paketi maksumusest, tuleb tasuda 3 tööpäeva jooksul broneerimise hetkest ja teine osamakse 40% paketi maksumusest kui reisini on jäänud 45 kalendripäeva.

Kui reisi alguseni on jäänud vähem kui 30 kalendripäeva, siis peale broneeringu vormistamist tuleb tasuda kogu reisisumma 24 tunni jooksul.

Video

Kontakt