SAFARI INDIA OOKEANIS “BEST OF MALDIVES”

22.NOVEMBER – 01.DETSEMBER

HIND: €2790.-

(Kuni 31.03 kehtib registreerujatele soodushind 2790.- €)

Päike, liiv ja meri, sajad asustamata saared, loendamatud laguunid, soe ookean ja elust kihavad korallaiad. Veealune liigirikkus, hea nähtavus ja sukeldumiskohtade arvukus on teinud Maldiividest ühe hinnatuima sihtkoha sukeldujate silmis üle terve planeedi.

“Best of Maldives” marsruudis on segunenud suured kalad (manta, hai) koos maaliliste riffi sukeldumistega. Mantade kogunemiskohad ehk nö “puhastusjaamad” võimaldavad teil kogeda uskumatut kontakti massiivsete manta raidega väga lähedalt. Need on näiteks sukeldumiskohad “manta point”, “dhonkalo thila” ja “madivaru”.

cruise-2

Seevastu “mayaa thila” näitab uskumatult kirevat riffi elu ning võibolla on parim sukeldumispaik Maldiividel üldse. Päevasel ajal koondab see 30m diameetriga korallsaar enda ümber lugematul hulgal hailiike (riffi haid, hallhaid, vasarhaid). Öösukeldumine antud kohas on kogemus omaette. Näha kõiki neid suuri kalu jahti pidamas – on tõeliselt “once in a lifetime” kogemus.

Oma sukeldumisnädala vältel tahame kindlasti leida üles ka vaalhaid. Ole valmis kiiresti reageerima, sest need 12m hiiglased vahetavad oma asukohta väga kiiresti.

Maldiivid on saarestik India ookeanis. Saarestik koosneb 26-st atollist, mis moodustuvad 1190 väikesest korallsaarest, neist vaid umbes 200 on asustatud. Pealinn Male on ainuke linn Maldiividel. Linna pindala on kõigest 2 ruutkilomeetrit. Kogu riigi pindala on 90 000 ruutkilomeetrit, millest ainult 298 ruutkilomeetrit on maismaa. Saarestiku kõrgeimad paigad on vaid kuni 1,8 m merepinnast.

maldives-d-1

Maldiividel valitseb mõnus troopiline kliima. Õhutemperatuur on aastaringselt keskmiselt 28 kraadi, veetemperatuur umbes 26 kraadi. Parim aeg saari külastada on novembrist aprillini, sest siis valitseb kuivem, madala õhuniiskusega periood. Aprillist oktoobrini kestab vihmaperiood, siis on õhuniiskus tunduvalt kõrgem ning esineb tugevaid tuuli ja vihmahooge.

underwater-2

Reisikava:

22. november saab sukeldujate reisiseltskond kokku Tallinna lennujaamas, kust lendame esialgi Istanbuli ja sealt juba otse Maldiivide pealinna Male suunal: Tallinn – Istanbul 18:10 – 22:40 ning Istanbul – Male 02:10 – 12:10

23. november – Maandume Male lennujaamas.

23. november – 30. november: Elu ja sukeldumised kõigi mugavustega sukeldumislaevas “Sachika”. Sukeldume, snorgeldame, püüame kala, käime üksikutel saartel, külastame kohaliku rahva saarekodusid ja veedame mõnusad õhtud India ookeani avarustes.

30. november: Laupäeva hommikul lõpetame sukeldumissafari ja läheme üheks päevaks puhkama Club med resorti ning keskööl alustame tagasilendu Istanbuli suunas.

maldives-900-1

30. novembri hilisõhtul  alustame tagasisõitu kodupoole samal marsruudil mis tulles:

Male – Istanbul 23:45 – 06:25

01. detsember Istanbul – Tallinn 09:40– 12:00

maldives-febr-3

Safaripakett 3150.- € :

(Kuni 31.03 kehtib registreerujatele soodushind 2790.- €)

  • Registreerumisel: 790.- €
  • Enne 01.06: 1000.- €
  • Enne 01.09: 1000.- €

Lend: Tallinn – Istanbul – Male ning Male – Istanbul  – Tallinn

Kõik kohapealsed transfeerid

Viimase päeva rannapuhkus Club med resortis

Safarilaev: M/Y Sachika

Majutamine kahestes kajutites (7 ööd), kõigis duss ja wc. (Paaridele luskuslikud sviidid)

Kõik söögikorrad, suupisted, vesi, kohv ja tee

Sukeldumised 3 korda päevas

Balloon ja raskusvöö

NB: Reisisumma on võimalik tasuda mitmes osas!

Meie reisikorraldaja on Wris Reisibüroo AS.

Registreerumine: Kui otsus kindel, siis registreeri ennast varakult: info@sukeldumisreis.ee

Registreerimisel palun näita ära: osalejate nimed, isikukood ja sukeldmistase.

Lisainformatsiooni ja nõu saab küsida e-maililt: info@sukeldumisreis.ee, info@barrakuuda.ee või helistades telefonil 56 97 88 10

Video

Kontakt